Kendi online mağazanıza sahip olun!

Evde ürettiğiniz ürünleri veya evde ürün yapımı için gerekli malzemelerin satışını yapıyor ve işinizi büyütmeyi düşünüyorsanız, online mağaza sistemimizden yararlanarak internet üzerinden satış yapmanıza ve kendinizi tanıtmanıza yarayacak düşük maliyetli mağaza sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Kendi mağazanıza sahip olabilmek için, hala üye olmamışsanız öncelikle sistemimize kayıt yaptırmanız gerekiyor. Sisteme üye olduktan sonra, hesap yönetim panelindeki Mağaza bölümünden mağaza açılış işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Online Mağaza sahipliği, Facebook Elişi Çarşısı grubunun üyeleri dışındaki kişiler için ücretlidir. Ücretlendirme sistemi aylık veya yıllık periyotlarda gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sattığınız ürün başına %5 komisyon kesintisi yapılacaktır. Ücretlendirme tablosu aşağıda yer almaktadır. Mağaza açılış işlemleri sırasında aylık, ya da yıllık üyelik seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Mağazanız, ödeme onayı alındıktan sonra kullanımınıza açılacaktır. Facebook Grubumuzun üyeleri, ücretsiz deneme sistemini seçerek bize üyelik bilgilerini ilettiklerinde, ücretsiz mağazaları aktifleştirilecektir.

Mağaza sistemimizi yakından tanımak için dilerseniz bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Ücretsiz online mağazanızı hemen denemek için burayı tıklayın.

Mağaza sistemini ücretsiz deneyin!